Jump to content

Photo

Rage Yapımcıları Bakabilir mi?

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Buraks

Buraks
  • New Members
  • 1 posts

Posted 04 January 2012 - 09:15 AM

Başarınız büyük ve sabrınızda öyle. Çok büyük bir sanat eseri olarak gördüğüm GTA IV için böylesine bir uyarlamanın kolay olmayacağını sizin kadar bilemesekte bunu tahmin edebiliyoruz. Yanlız mod hakkında şunları söylemeliyim ki oyunu her ne kadar güzelleştiriyorsa bir o kadar zorlaştırıyor. Yanılmıyorsam gecenin daha etkili olması için sokak lambalarını kapatmışsınız; dolayısıyla gece araç kullanmak oldukça zor çünkü farlar pek işe yaramıyor.Ayrıca araç kullanırken oldukça zorlanıyorum çünkü dönüşler çok sivri.Daha açıklayıcı olması için şöyle söyleyeyim ' az basıyorum , çok ve hızlı dönüyor'. Ama şunu söyleyebilirim ki oyun oyunluktan çıkmış.Sanki fotoğraflar arası hızla geçiş yapıyorum ve insanlar , cisimler hareket ediyor.Okadar başarılı ve çok gerçekçi.Ancak yukarıda bahsettiklerimde işin can sıkıcı tarafı.

Benim için kötü olan ve sizden ricam şu: Modu resimlerde çok beğendim ve istediğimi buldum fakat oyun biraz ağırlaştı.Yukarıdaki sorunları yaşayabileceğimi düşünmemiştim.Bu yüzden dosyaların yedeğini alma gereği duymadım ancak şuan GTA IV'ü eski haliyle görmek istiyorum. Acaba eski , editlenmemiş dosyaları upload edip link yollar mısınız?

Vesselam...

NOT: Rage 2 Beta kullanmıştım..

Edited by Buraks, 04 January 2012 - 09:18 AM.

#2 Guest_Test11_*

Guest_Test11_*
  • Guests

Posted 15 January 2012 - 10:09 PM

Merhaba :) aslında o ışık olayı hataydı ve yeni videolarda da göreceğiniz gibi o sorun düzeltildi. Tam sürümde geceleri çoook daha güzel olucak :thumbsupsmiley:

#3 Guest_Buraks_*

Guest_Buraks_*
  • Guests

Posted 25 January 2012 - 08:59 AM

Ya ben sadece oyunumu eskisi gibi istiyorum.Lütfen eski dosyaların linkini verirmisiniz??

#4 Guest_Test11_*

Guest_Test11_*
  • Guests

Posted 27 January 2012 - 01:28 PM

Orjinal dosyalar benim elimde yok ancak d3d9.dll'i kaldırıp, oyuna yeniden patch yüklerseniz mod kalkmış olur :wink_new:

#5 Guest_miso_*

Guest_miso_*
  • Guests

Posted 04 February 2012 - 06:32 PM

Gtaturk sitesindeki rage2 konusu kalktımı yoksa benmi bulamıyorum?

#6 Guest_Barış_*

Guest_Barış_*
  • Guests

Posted 21 June 2012 - 12:36 PM

rage ve rage 2 nin sistem gereksinimleri nedir?
minimum ve maksimum

#7 Guest_BednamMelodrama_*

Guest_BednamMelodrama_*
  • Guests

Posted 23 September 2012 - 10:52 PM

Maksimum diye birşey söz konusu değil. ne kadar iyi olursa o kadar iyi oynarsın.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users